Kalender

09
juun
2019

Miksteater „Nähtamatu poiss“

Pühapäeval, 9. juunil kell 14.00 Woluwe St Lamberti linnaosavalitsuse hoones (Avenue Paul Hymans 2, Brüssel 1200), Tombergi metroopeatuses.

Teksti autor: Donald Tomberg

Lavastaja: Kristo Toots

Osades: Katrin Kalma, Marko Mäesaar (Teatribuss), Kristo Toots, Andres Vago

„Nähtamatu poiss“ on lugu märkamisest - TEISE INIMESE MÄRKAMISEST enda kõrval. Mees ei märka naist oma kõrval perroonil, poiss ei märka väikest tüdrukut, kes hoolitseb lindude eest, keegi ei märka meest, kellele meeldib üle kõige naerda, vanemad ei märka oma last, kuni too muutub nähtamatuks. Igaühel on oma koht siin ilmas ja isegi siis, kui ta on teistsugune, võib ta olla teiste jaoks vajalik ning tähtis. Kõik inimesed vajavad tähelepanu, mõistmist, tunnustust. Kas me ise oskame märgata inimesi enda ümber, neid vääriliselt hinnata, tähele panna?

Pileti hind täiskasvanutele 15€, lastele 10€, pileti broneerimisel palun teada anda laste ja täiskasvanute arv. Lavastus sobib alates viiendast eluaastast ja kestab umbes 45 minutit.

Pileti broneerimiseks palun kirjutada eestiteaterbxl@gmail.com, peale broneeringu kinnituse saamist palun tasuda ESB kontole - Association Estonienne en Belgique, BE90733038548032 (KBC Bank, BIC:KREDBEBB) viie päeva jooksul. Märksõna - POISS.

Tasumata broneeringud tühistatakse. ESB pileteid tagasi ei osta.