Kalender

04
okt
2018

Sümfoonia ühele

Neljapäeval, 4. oktoobril kell 20.00 Auderghemi kultuurikeskuse väikeses saalis: viimase aja üks Eesti tähelepanuväärseim teater Tartu Uus Teater lavastusega "SÜMFOONIA ÜHELE".

Monoetendus, kus laval Eesti teatri grand old man ALEKSANDER EELMAA (Eesti Draamateater)

Ardo Ran Varrese debüütlavastus on üles ehitatud kui muusikateos. Sõnad, mõtted, liikumine, rütmid ja helid on reastatud ja komponeeritud pigem klassikalise muusika kui harjumuspärase dramaturgia reeglite kohaselt. See ei takista aga lavaltoimuvat teatrietendusena vaatamast ja nägemast.
Eetrikahina saatel viiakse vaataja teekonnale Eesti muusika- ja kultuuriloos ligi saja aasta vältel, alustades rahvuslikust ärkamisajast ja lõpetades nõukogude võimu ikke all.
On vana mees ja on tema esimene raadio täis helisid, hääli ja mälestusi. Ta mäletab koos oma raadioga kõike. Ta teab, mis juhtuma hakkab. Kui saaks vaid sekkuda ja ajalugu muuta!

Etendus on ühes vaatuses ning kestab 1 tund ja 25 minutit

Piletiinfo: pileti hind on 25€, pileti broneerimiseks palun kirjutada eestiteaterbxl@gmail.com, kinnituse saamisel tuleks tasuda ESB kontole Association Estonienne en Belgique, BE90733038548032 (KBC Bank, BIC:KREDBEBB) märksõnaga RAADIO.
ESB pileteid tagasi ei osta, tasumata broneeringud tühistatakse. Palun tasuda 3 päeva jooksul peale broneeringu kinnituse saabumist!